Sharp PS-949 Party Speaker with Built-in Battery
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 404.00 mm |
| Brutokaal | 12.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 786.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 409.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.13 m |
| Netokaal | 8.90 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 600.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 3.60 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sharp ps-949 party speaker with built-in battery, ps-949, sharp, kolarid

